Rodzaje wanien z hydromasażem

Wizja prywatnego SPA w zaciszu własnego domu w ostatnich latach przestała istnieć jedynie w sferze marzeń. Nowoczesne wanny z hydromasażem stały się na tyle przystępne — zarówno cenowo, jak i technologicznie — że coraz szybciej zyskują popularność wśród właścicieli mieszkań i domów jednorodzinnych. Poniżej podpowiadamy, jakie rodzaje tego typu wyposażenia dostępne są na rynku oraz jakie są mocne strony każdego z nich.

Rodzaje wanien z hydromasażem — jakie wybrać?

Pierwsza decyzja, w obliczu której stajemy decydując się na zakup wanny tego typu, jest materiał, z którego ta jest wykonana. Zdecydowanie królują tutaj modele akrylowe, oferujące dużą wytrzymałość i trwałość. Dodatkowym atutem jest również fakt, że w temperaturze pokojowej są one przyjemne i ciepłe w dotyku. Pozostałe propozycje to emaliowana stal — tańsze, choć zdecydowanie mniej trwałe i trudniejsze w utrzymaniu — oraz żeliwo, tradycyjnie masywne i ciężkie.

Warto także zwrócić uwagę na rodzaj samego hydromasażu. Tutaj wyróżniamy typowy mechanizm wodny, a także powietrzny lub łączony. Dysze każdego z nich działają w nieco inny sposób, inna jest również ich lokalizacja. Model łączony naturalnie oferuje kompletne spektrum możliwości, dlatego stanowi opcję najbardziej atrakcyjną.

Wreszcie — kształt. Jest to zdecydowanie kryterium najbardziej indywidualne, a wybór odpowiedniego kształtu zbiornika zależy nie tylko od naszych osobistych preferencji, ale przede wszystkim od dostępnego miejsca oraz specyfiki pomieszczenia. Do wyboru mamy modele wolnostojące oraz do zabudowy, w tym narożne, prostokątne, półokrągłe, owalne oraz niestandardowe. Możliwości jest wiele, a każda z nich zadowoli innego użytkownika.

Wanny z hydromasażem — bogactwo rodzajów i możliwości

Dzięki naszej ofercie wanien z hydromasażem możesz wybrać rodzaj i kształt, który najlepiej sprawdzi się w Twojej łazience! Koniecznie sprawdź nasze propozycje, a jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości — skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje!

Menu