Kabiny parowe

Od lat wyraźnie zmienia się spojrzenie na przestrzeń mieszkalną. Dawniej w ten sposób interpretowało się jego rolę – dom służył do mieszkania. Obecnie stanowi odzwierciedlenie potrzeb, marzeń, preferencji, fascynacji od ogrodu poczynając, na luksusowej łazience kończąc. W domu pokładamy nadzieje szukając ukojenia, w szczególności w prywatnym SPA. Niezależnie czy posiadamy łazienkę na planie kwadratu, prostokąta, czy w grę wchodzi tylko ustawienie narożne – odpowiednie wyposażenie umożliwia nam stworzenie małej, domowej idylli, w której liczy się spokój, wyciszenie i rzeczywiste potrzeby.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Domowa łazienka – w myśl nowoczesnych potrzeb

Nasz sklep stworzyliśmy po to, by uczestniczyć w procesie tworzenia jednej z ważniejszych przestrzeni codziennego życia. Nasza armatura, prysznicowe kabiny parowe z hydromasażem, sauną, jacuzzi ESSENTE oraz wanny reprezentują nowoczesne podejście do funkcjonalności, będąc efektem umiejętnego połączenia użyteczności z estetycznym designem. Dostępne w wielu rozmiarach kabiny prysznicowe prostokątne, narożne, kwadratowe znajdą zastosowanie w przestrzennym salonie kąpielowym, jak i niewielkiej łazience, zapewniając komfort użytkowania i relaks bez konieczności wychodzenia z domu.

Hydromasaż? A może relaks w jacuzzi? To możliwe w Twojej łazience!

Stworzenie małego SPA wymaga skupienia się na potrzebach ciała i duszy.. Dlatego nasze kabiny prysznicowe z hydromasażem, sauną, jacuzzi łączą w sobie funkcje charakterystyczne dla hotelowej strefy SPA. Umiejscowione równomiernie w projektach kwadratowych, prostokątnych i narożnych dysze wodne zmniejszają napięcie mięśni. Działanie sauny parowej pozwala zaś na oczyszczenie organizmu z toksyn, dotlenienie oraz poprawę samopoczucia.

Wybierz projekt prostokątny, kwadratowy lub narożny i ciesz się możliwościami, jakie daje przestrzeń

Parowe kabiny prysznicowe z sauną, jacuzzi i hydromasażem o ułożeniu narożnym, prostokątnym lub kwadratowym pozwalają na efektywne wykorzystanie każdej przestrzeni. Ich minimalistyczne wykończenie, monochromatyczne dodatki oraz prosta geometria sprawiają, że dostępne w białostockim sklepie kabiny prysznicowe z jacuzzi, sauną i hydromasażem podkreślą wystrój każdej łazienki.

Menu