Wanna z hydromasażem

Nowoczesne wanny z hydromasażem – nie musisz obawiać się już nieprzyjemnego zapachu

Częstą kwestią poruszaną przez osoby planujące zakup wanny z hydromasażem jest ogólnie rozumiana higiena oraz aspekt właściwej konserwacji. Ewentualne osady i nieczystości w oczywisty sposób martwią przyszłych posiadaczy tego rodzaju wyposażenia. Choć w przypadku bardzo starych modeli o niedoskonałej konstrukcji nieprzyjemny zapach unoszący się z odpływu faktycznie mógł stanowić realny problem przy braku regularnego czyszczenia, tak jeśli chodzi o nowoczesne serie z naszej oferty o takich niedogodnościach nie może być mowy — poniżej wyjaśniamy dlaczego.

Wanny z hydromasażem — maksymalny komfort i higiena

Podstawowym zabezpieczeniem przed odkładaniem się nalotów i osadów — które w konsekwencji mogłyby prowadzić do rozwoju bakterii i grzybów — jest sama konstrukcja nowoczesnych wanien z hydromasażem z naszej oferty. Gładkie rurki, w przeciwieństwie do karbowanych, uniemożliwiają odkładanie się nieczystości, co znacząco ogranicza możliwość rozwoju rozmaitych źródeł zapachu. Z kolei samo umiejscowienie odpływu oraz wewnętrznego orurowania zaprojektowane zostało z myślą o całkowitym spływaniu wody.

Dodatkowym aspektem jest również szereg dodatkowych funkcji pozwalających na szybką i prostą konserwację modeli dostępnych w naszej ofercie. Tutaj wyróżnić należy między innymi system TURBO, którego celem jest dokładne opłukanie powierzchni i wnętrza po skończonej kąpieli, jak również funkcję ozonowania dostępną w wybranych modelach, co dodatkowo ogranicza możliwość rozwoju pleśni i bakterii. Szczegółowe informacje na temat konkretnych systemów i dodatków zawarte zostały w opisie odpowiednich pozycji na naszej stronie internetowej.

Zero nieprzyjemnych zapachów — nowoczesne wanny z hydromasażem!

Szeroko rozumiany komfort naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wanny z hydromasażem dostępne w ramach naszej oferty zapewniały maksymalny poziom higieny i komfortu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami — nasi konsultanci z radością udzielą Ci wszelkich informacji.

Menu