Wanny z hydromasażem

Marka ESSENTE to szeroki wybór wanien z hydromasażem w różnych kształtach i rozmiarach (narożne symetryczne, narożne asymetryczne, prostokątne, w kształcie trapezu, wielokąta, wolnostojące). Doskonała jakość, nowoczesne wzornictwo, wysokiej klasy osprzęt do hydromasażu (pompy wodne, powietrzne). Wanny z hydromasażem ESSENTE w większości produkowane są w Polsce (m.in. cała seria ExclusiveLine).

Aktualnie w naszej ofercie znajdziecie Państwo kilkadziesiąt modeli wanien z hydromasażem, nasza kolekcja dostosowana jest do różnych grup Klientów, zarówno tych, którzy szukają wanny z hydromasażem do salonu kąpielowego, jak i tych, którzy mimo niewielkich rozmiarów łazienki chcą korzystać z zalet hydromasażu. Nasze produktu posiadają atrakcyjny wygląd i przystępne ceny – co najważniejsze zapewniamy każdemu Klientowi usługi montażu zakupionych produktów oraz profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Wyświetlanie 1–16 z 45 wyników

Kto z nasz chociaż przez moment nie marzył o możliwości spędzenia kilku chwil relaksu w prywatnym SPA we własnym zaciszu domowym? Wizja ta chyba nigdy nie była jednak łatwiejsza do spełnienia. Wbrew pozorom, osobista wanna z hydromasażem nie jest wcale kolejną zachcianką — może ona natomiast w zauważalny sposób poprawić komfort naszego życia, zarówno w sferze fizycznej, jak i psychicznej. Poniżej znajdziesz kilka przydatnych informacji, które pomogą Ci wybrać model w stu procentach odpowiadający Twoim indywidualnym oczekiwaniom!

Zakup wanny z hydromasażem — co warto wiedzieć?

Wśród naszych propozycji znajdziesz wiele wariantów wanien z hydromasażem, z których każda cechuję się nieco inną charakterystyką w zakresie budowy. Istotnym jest, aby precyzyjnie dobrać kształt oraz wymiary modelu do specyfiki pomieszczenia, w którym ten ma się znajdować. W przypadku modeli asymetrycznych ważne jest również, aby poprawnie określić umiejscowienie narożnika. Warto także zwrócić uwagę na potrzebę dokupienia dodatkowych elementów wyposażenia, takich jak akrylowa obudowa.

Wybór odpowiedniego modelu to jedno, jednak równie istotne okazuje wyposażenie go w odpowiednie systemy i funkcje, zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Do wyboru mamy kilka interesujących opcji — począwszy od stopnia zaawansowania głównego systemu dysz, poprzez dodatkowe funkcje w rodzaju aromaterapii, chromoterapii czy też podgrzewania wody, aż po możliwość półautomatycznej dezynfekcji. Możliwości danego egzemplarza zależą więc w dużej mierze od decyzji użytkownika.

Wanna z hydromasażem a jacuzzi — podstawowe różnice

Choć wiele osób stosuje powyższe określenia wymiennie, w rzeczywistości są to dwa różne rodzaje sprzętu. Tym, co odróżnia klasyczne jacuzzi, jest przede wszystkim sama konstrukcja — która upodabnia je do tradycyjnego basenu — a także obecność systemu filtrującego. W wannie z hydromasażem ten element jest zbędny, gdyż w przeciwieństwie do jacuzzi woda zostaje wylana po każdym użyciu, dokładnie tak jak w modelach tradycyjnych, które znajdziemy w większości łazienek.

Zadbaj o zdrowie i komfort psychiczny — wanny z hydromasażem

Zakup wanny z hydromasażem najczęściej motywowany jest pragnieniem spędzenia kilku chwil błogiego relaksu po ciężkim dniu pracy. Warto jednak pamiętać, że tego typu wyposażenie może wywierać pozytywny wpływ na nasze zdrowie i kondycję fizyczną. Regularne sesje mogą poprawić krążenie krwi, zmniejszyć napięcie mięśni i wyciszyć organizm, co pomaga między innymi w zmaganiu z bezsennością oraz różnego typu bólem. Tego typu kąpiele to również świetny sposób na regenerację po wytężonym wysiłku fizycznym, a także wartościowe uzupełnienie procesu rehabilitacyjnego.

Obsługa i konserwacja wanny z hydromasażem

Aby zapewnić możliwie najlepsze doświadczenie podczas sesji w wannie, modele dostępne w naszej ofercie wyposażone zostały w szereg systemów i zabezpieczeń, które czynią ich obsługę banalnie prostą. Jeśli chodzi o sam system hydromasażu, podstawę stanowią tutaj dysze wodne, które mogą jednak zostać wzbogacone o mechanizm dopowietrzania, jak również o dodatkowe elementy napędzane wyłącznie powietrzem.

Konserwacja i czyszczenie tego rodzaju wyposażenia nie należy do szczególnie wymagających, jednak z uwagi na poziom zaawansowania poszczególnych systemów jest ona niezbędna, aby móc cieszyć się całkowicie sprawnym egzemplarzem przez wiele kolejnych lat. Zaleca się, aby wyposażenie tego rodzaju było czyszczone po każdym użyciu — w tym wypadku wystarczy jednak płukanie systemu dysz z dodatkiem specjalnego płynu, ponadto możesz także wyposażyć swój egzemplarz w funkcję półautomatycznego czyszczenia. Dobrą praktyką jest również przeprowadzanie dezynfekcji co 2-3 tygodnie.

Zachęcamy tym samym do zapoznania się z pełnym wymiarem naszej oferty nowoczesnych wanien z hydromasażem. Szczegółowe informacje odnośnie specyfikacji danego modelu, a także możliwości jego rozbudowy o dodatkowe funkcje i systemy, znajdziesz w opisie odpowiedniej pozycji. Jeśli nadal masz jakiekolwiek wątpliwości, nie czekaj — skontaktuj się z nami, a nasi konsultanci z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania!

Menu