Deszczownice natryskowe – szybki relaks pod prysznicem

Ekspresowe kąpiele mogą być równie przyjemne, co długotrwałe przebywanie w wannie w otoczeniu kłębów pachnącej piany. Jednak błyskawiczny relaks pod prysznicem jest dużo oszczędniejszym i bardziej przyjaznym środowisku naturalnemu rozwiązaniem, dlatego wybierzmy do swojej łazienki takie wyposażenie, które umożliwi nam mycie całego ciała w raptem kilka chwil. Nowoczesne deszczownice natryskowe pozwalają na wykonanie rozpieszczającego zmysły prysznica w mgnieniu oka.

Kojące odprężenie

Czasem wszystkim, czego potrzebujemy po długim i męczącym dniu pracy, jest chwila relaksu w ciepłych strumieniach wody. Równie dużą przyjemność poczujemy podczas porannego prysznica, który doda nam energii na nadchodzące godziny. Nie tylko osoby zestresowane i funkcjonujące na wysokich obrotach skorzystają z uroków ekspresowych kąpieli. Spędzanie czasu pod deszczownicą jest wskazane dla sportowców oraz osób, które chcą pobudzić krążenie krwi. Natrysk pomoże uporać się z problemami skórnymi, np. cellulitem, a także zahartuje cało.

Dlaczego warto wybrać deszczownicę natryskową?

Wiesz już, jak szybki prysznic pod natryskiem wpływa na organizm, jednak poprawa ogólnej kondycji to niejedyna zaleta wyposażenia kabiny w tego rodzaju armaturę. Decydując się na nowoczesną instalację natryskową zamiast klasycznej słuchawki, możemy liczyć na spore oszczędności. Wbrew pozorom z szerokiej deszczownicy wypływa znacznie mniej wody niż mogłoby się zdawać. Zastanawiasz się, jak jest to możliwe? Producenci wyposażają innowacyjne rozwiązania w perlatory, dzięki czemu użytkownik ma wrażenie dużej objętości wody. Nie jest jej wcale więcej – jest natomiast odpowiednio napowietrzona.

Kolejną niewątpliwą zaletą deszczownicy jest fakt, iż dzięki niej mamy wolne obie dłonie. Prysznic przebiega dużo szybciej, gdy możemy swobodnie namydlić i opłukać ciało, korzystając w tym czasie z kosmetyków, gąbek, szczotek czy innych akcesoriów. Taka armatura stanowi idealną propozycję dla osób poszukujących ekologicznych rozwiązań, żyjących w ciągłym biegu oraz tych, które na co dzień stawiają na pełen komfort w swojej domowej strefie SPA.

Menu