Wanny

Bogata oferta wanien ESSENTE, obejmująca wanny akrylowe klasyczne oraz wanny z hydromasażem. Oferujemy wanny kąpielowe narożne symetryczne, asymetryczne, przyścienne, prostokątne, wanny w kształcie trapezu oraz wolnostojące w różnych rozmiarach. Do produkcji wanien używamy wyłącznie 100% akrylu sanitarnego, produkcja wanien odbywa się w zakładzie zlokalizowanym w Polsce. Wanny ESSENTE to synonim doskonałej jakości, nowoczesnego wzornictwa oraz przystępnej ceny.

Wyświetlanie 1–16 z 97 wyników

W powszechnej świadomości łazienka dawno już przestała być zaledwie pomieszczeniem o walorach czysto użytkowych. Zamiast tego stała się miejscem, w którym częstokroć oddajemy się relaksowi oraz niczym nieograniczonej refleksji, jednocześnie zmywając z siebie trudy całego dnia. Dlatego też warto jest zadbać o stosowne wyposażenie tej przestrzeni, w czym z pewnością pomogą proponowane przez nas wanny akrylowe z hydromasażem dostępne w wielu atrakcyjnych odsłonach — między innymi asymetrycznej, narożnej oraz prostokątnej.

Akrylowe wanny asymetryczne, prostokątne i narożne — Białystok

Wśród naszych propozycji znajdziesz modele — również w wersji z hydromasażem — których różnorodność daje prawdziwie niezrównane możliwości aranżacji przestrzennej łazienki. Bez względu na to czy gustujesz w symetrycznej formie egzemplarzy narożnych, czy może wolisz wanny prostokątne wraz obudową — dzięki naszym produktom maksymalnie wykorzystasz potencjał dostępnej przestrzeni.

Również jakość wykonania stanowi obszar, do którego przykładamy ogromną wagę. Wytrzymałe płyty akrylowe pozwalają na długotrwałą i bezproblemową eksploatację, czego dowodem jest aż 15-letni okres gwarancyjny. Podobną kontrolę jakości przeprowadzamy w kontekście oferowanych przez nas mechanizmów hydromasażu, który dostępny jest w kilku atrakcyjnych wariantach.

Wanny z hydromasażem — stwórz swoje prywatne SPA

Trwałe i ergonomiczne modele akrylowe, dostępne w naszej ofercie, wzbogaciliśmy o wysokiej klasy mechanizm hydromasażu, który dostarczy Ci tak upragnionego odpoczynku dla ciała i umysłu, a wszystko to bez wychodzenia z domu. Dzięki temu rozwiązaniu masz możliwość stworzenia własnego mini-centrum relaksacyjnego, które precyzyjnie dostosujesz do osobistych wymagań. Wśród dostępnych wersji znajdziesz wanny symetryczne, narożne oraz prostokątne, jak również te o nieco bardziej oryginalnych kształtach.

Relaks i wygoda na wyciągnięcie ręki

Wybieraj spośród dziesiątek atrakcyjnych propozycji, które czekają na Ciebie na naszej stronie internetowej. Modele prostokątne, narożne oraz asymetryczne wykonane z pierwszej próby płyt akrylowych to gwarancja Twojego zadowolenia.

Menu